.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Yarışlar Oyunları

Yarışlar, En eğlenceli Yarışlar burada oynanır.

flaş Ludo
flaş Ludo
Flaş Ludo aslen cowries ve kovan şekilli parçaları ile oynanan eski Hint oyunu "Pachisi'dir ", türetilmiştir. Oyunun amacı, sırayla oyuncular içindir altı bir sayaç serbest bırakmak için base.Throw HOME onların sayaçların tüm almak için ilk olmak devrenin etrafında birbirlerine yarışmak. sayaçlar çaldı zaman onların küçük kale iade edilir. Sonunda kazanmak için hamle doğru sayıda rulo zorunda kalacaktır.
Wheeler çifti
Wheeler çifti
süper bisiklet yarışı gürleyen hum için o kaskı üzerinde Askı. Bu oyun size motosiklet yarışlarının saf güçte bir lastik yakma görünüm verir. Bu azılı kursların sıkı eğrileri içine Lean ve bu sadece zarar verebilir aşağı bir süper-bisiklet döşeme, çünkü bu hızlarda çubukları ele çimdik. hızlandırmak ve açmak için ok tuşlarını kullanın. yakıt ikmali için unutmayın!
4×4 Ralli
4×4 Ralli
4x4 Rallisinde hain arazide yarışı. Kendi kamyon özelleştirin ve çöller tehdit yoğun cityscapes aracılığıyla, buz üzerinde ırk olarak, zorlu pistlerde kazanan yer alabilmek için rekabet ve devin vücudunun hatta iç! Güzel yukarıdan aşağıya, 3D grafik ve rekabetçi oyun bu değerli meydan okuma yapmak!
Slot Car Dodge
Slot Car Dodge
Bir çılgın yarış için hazır mısınız? sınıra arabanızı itin ve yüksek puanlar iddia alan üzerinden atlatmak.
Mini Nitro
Mini Nitro
Mini Nitro çeşitli parçaları üzerinden Mini Cooper sürücü ve en hızlı sürede bitiş çizgisine ulaşmak için deneyebilirsiniz bir Yarış Oyunu vardır. Sen boşluk tuşuna basarak uzun düz yol segmentlerine hızınızı artırmak için Nitro etkinleştirebilirsiniz. sizi yavaşlatacak kadar yolun iki tarafını isabet kaçının.
Mini Moto
Mini Moto
Mini Motos tamamen mini motor bisiklet çalışıyoruz. Dünyadaki en iyi mini moto binici bazılarına karşı yarışacağız. Üzerinde yarış gerekiyor ve bir yarış kazanmak, yalnızca sonraki parçaya üzerine taşıyabilirsiniz birçok parça vardır. yolda petrol sızıntıları önlemek veya kontrolden çıkabileceği ve ciddi geride düşecek. yeşil okların üzerine yarışı Rakiplerinize yetişmek için kullanabilir veya kendinize büyük yol verebilir ekstra bir hız artışı elde etmek.
Caveman Run
Caveman Run
Sen Rehman, Kretase döneminde 65 milyon yıl önce yaşamış bir mağara adamı olarak oynarlar. eğlenceli bir yan kaydırma macera bu ölümcül dünyada hayatta kalmak için stonezooka kullanın. Çok dinozorlar ateş tutmak taşların sınırsız miktarda var! sen giderken, sen kayaların üzerinden atlamak emin olun uyarısı olun ve güç-up toplamak için deneyin!
Kir Bisiklet Şampiyonası
Kir Bisiklet Şampiyonası
Dirt Bike Şampiyonası bisikletine binip yarış kazanmak, ama kaza değil veya başlangıç ​​geri gidersiniz! Bir sonraki parçayı kilidini ve şampiyonluk için yolda devam etmek yarışı kazan. dengenizi ve zaman sizin atlayışları tutmaya özen gösterin, bir uçurumun içine çökmesini veya bir kanyon içine düşen sonuna kadar istemiyorum.
Moto Çılgınlığı
Moto Çılgınlığı
Moto Çılgınlığı eğlencelerle oynamanın günlerden bu klasik bisiklet yarış oyunları hatırlatırım. Bu oyunun amacı yalındır basittir. Harfi harfine! NBu mümkünse iyi tur zamanı yapmak ve bir numaralı nokta almak gerekir, yoksa kaybedersiniz. Bunu yapmak için hız ve kontrol gerekir, bu nedenle Moto deliliği yenmek için yeterli deli?
Çanaklar
Çanaklar
Kaseler bu müthiş online strateji oyunu ile yeteneklerinizi ve doğruluğu test edin. Bu rekabet kase oyun bowling yeşil yeteneklerinizi test etmek için harika bir yoldur. Eğlenin ve eskisinden daha kase de kendini daha da iyi hale. lider panolarında Facebook arkadaşlarınızla yarışın ve şampiyon olmak için deneyin!

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar