.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Strateji Oyunları

Strateji, En eğlenceli Strateji burada oynanır.

Renk Kulesi
Renk Kulesi
Gökyüzüne kule yığını!
Orman Atlama
Orman Atlama
Ekranda bir karakter sıçrama yapmak için gereken yere oyunları sever misiniz? Galaksinin en iyi atlama oyunu oynamaya hazır mısınız?PLAYTOUCH olağanüstü bir ormanda ORMAN ATLAMAK, harika bir oyun tanıtmak için çok mutlu.ORMAN ATLAMA tüm aile için eğlenceli bir oyun !... Sadece tavsiye... oyunun playersThe ilk seviyeleri çok kolay. Seviyeleri ilerledikçe, daha fazla ve daha zor hale geliyor.zorluk her seviye sonra artıyor: üst ulaşmak için mesafe ve tuzaklar yüksektir.Yeteneklerinizi gün boyu meydan olacak.Galaksinin en muhteşem ormanda inanılmaz bir mücadele yükseltmek için hazır mısınız?
Çılgın Courier Ride
Çılgın Courier Ride
Crazy Courier, binicilik yarışması oyunudur. Hızlı görevleri kurye bitirmek yardımcı olmalısınız. Daha kırmızı taş kazanın ve en iyi motosiklet kilidini açın. Sizin için 15 seviye var! Tadını çıkar!
Terk Edilmiş Üniversite Html5 Kaçış
Terk Edilmiş Üniversite Html5 Kaçış
YolkGames - Terk Edilmiş Üniversite Html5 Kaçış, Yolk Games tarafından geliştirilen bir başka nokta ve tıklama kaçış oyunudur. Terk edilmiş üniversiteden kaçmak için gizli bir kitap bulmanız gerekecektir. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
Acorn 2
Acorn 2
Doktor Acorn tekrar yolculuk ediyor. Bu sefer kaybolmuş ışık diskini arıyor. Ona bulmaca çözmek ve her seviyede bitirmek yardımcı olur!
Icy Purple Head 2
Icy Purple Head 2
Icy Purple Head yine güneyde ilerliyor postpox'u yakalamak için ona yardım et.Elle, sopa, bütün bulmacaları bitirmek için tüm seviyelere atlamak.
Penguen Arayışı
Penguen Arayışı
Yarasalar yuva uzak yumurta aldılar ve onu geri getirmek için Penguen babalarına ihtiyacı var.Sağ salim yuvasına yumurtasını getir Penguen yardım.
Renkli Tetris
Renkli Tetris
Renkli Tetris
Satranç Oyunu
Satranç Oyunu
Satranç Oyunu
Fazenda
Fazenda
Crie animais, produza alimentos e torne-se um prospero fazendeiro.Comece com uma pequena fazenda criando galinhas alimentando generalinden com recão para que ela produza yumurta.Venda os hayır vilarejo e ganhe para passar moedas de fase yumurta.İtaatkar voce vai passando de nível sen poderá desbloquear yeni animais como vaca, porcos, ovelha urso e daha fazlası.
Page 1 of 512345

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2018 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. GameGamez