.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Sports Oyunları

Sports, En eğlenceli Sports burada oynanır.

Dunk Hit
Dunk Hit
Dunk Hit Basketbol topu potting zamanlama oyunudur, zamanlayıcı bitmeden topa pota ihtiyacınız var.Puan atmak için doğru zamanda topu itin. Başlangıç ​​noktaları için bir hata yapmanız yeterlidir, ancak sonraki turlar için yeterli olmayacaktır. .İyi şanslar
Sokak Topu Sıkışması
Sokak Topu Sıkışması
Addictive tek dokunuşla basketbol arcade oyunu. Farklı karakterler oynayın ve ekstra mahkemelerin ve topların kilidini açın. Ateş topu almak için tarak yapın.
Komik Golf!
Komik Golf!
Komik Golf farklı yerlerde golf oynarken rahat bir oyun. Her biri belli bir tarzı oynamak isteyecektir 4 güzel yerleri, oyun deneyimi.Yeşil alanlar, derin orman, karanlık mağara, sunny beach golf oynayabilirsiniz. Hedef delik bir dizi içine bir ders mümkün olduğunca az vuruşla topları vurmak. Oyun rahatlatıcı ve eğlenceli zevk ve golf komik olduğunu unutmayın.
Parmak Maçı
Parmak Maçı
Subbuteo bir özlem duyuyor musun? Aradığın Flick Soccer!Takımınızı seçin, rakipten daha fazla gol atar ve tüm maçları kazanmak.
Mini Golf 3
Mini Golf 3
Mini Golf 3 popüler Mini Golf (Mini Golf Oyunu) serisinin 3. taksit. Oyunun amacı mümkün olduğunca az vuruş tüm düzeyleri tamamlamaktır. Bu oyunda 18 seviyeleri toplam vardır. Her bölüm bittiğinde bir skor kartı gösterilir. Oyunun fizik oldukça gerçekçi. örnek sıçrama yastıkları, yel değirmenleri, su, ot ve mini tepelere, oyun zor ve zevkli hale getirmek için nesnenin çok sayıda bulunmaktadır.
Mini Havuz
Mini Havuz
Bu şimdiye kadar popüler 8 Ball Pool ve Snooker Oyunu eğlenceli bir almaktır. topları üzerinde yazılı zaman biterse tüm topları önce oyunun amacı pota etmektir. Bu Üzerinde saniye az sayıda ilk pembe topu çömlekçilik ile başlamak zorunda ve böylece ilk önce bu topun kurtulmak için en iyisidir. Sonra teker teker sen pota gerekir saatinden önce kırmızı topları biterse. play düzeyleri ve eksiksiz bir sürü vardır. Her Seviyeleri önceki seviyelere göre daha iyi formasyon veya düzey düzenini tanıtır.
Kickups
Kickups
Bu oyunun amacı mümkün olduğunca uzun süre havada futbolu tutmaktır. ne kadar uzun süre yüksek puanınız olacaktır havada kalacak. Bu skor hiçbir zaman sınırları veya rakipler veya hedefleri vardır, ortalama futbol oyunu değildir. Bir arkadaşınıza karşı oynadığı zaman Bu oyun en iyi keyif. Yani onlarla bu oyunu paylaşarak arkadaşlarınıza meydan okuyun. Büyük Brezilyalı Ronaldinho hayranları, bu oyun tam size göre.
Mini Bilardo 2
Mini Bilardo 2
Bu mini havuz oyunun amacı olabildiğince hızlı olarak pota topları hepsi, pembe top o saatin dolmasına, böylece ilk tencereye deneyecek sahip ilk topu pot gerekir ondan sonra kırmızı tümüdür sırayla topları havuz oyunu bitirmek için. geçiyor saat, bu yüzden acele edin ve bu havuz topları çömlek olsun!
Yakartop
Yakartop
Sen Vegas Uluslararası Dodgeball Turnuvasında Average Joe Gym Dodgeball Takımı konum. Oyunun amacı şampiyonluk İstem tek eleme dodgeball eylem 5 tur üzerinden savaş etmektir. atış güç ve topu atmak ve ok tuşları ile oyuncu rehberlik etmek için uzay çubuğu kullanın. bir rakip isabet alırsa senin çalar o çıktı ve bir rakip geri geliyor isabet eğer o, elimine edilir. son üyesi ayakta olan takım her turda kazandı.
Santa git
Santa git
İronik Noel Baba'nın atlı bazen yıkar ve o bu gökyüzü üzerinde hediyeler sunmak zorundadır. Yani yıl boyunca Santa Bu kendi özel kayak merkezinde hünerlerini mükemmelleştiriyor. Santa onun kayak becerileri mükemmel ve yoksul çocuklar için Noel kurtarmak için ok tuşlarını kullanın. Ayrıca, kayak yolu veya onun oyun yerinden rota dışına gitmekten Santa engeller. Santa gidin.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar