.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Savunma Oyunları

Savunma, En eğlenceli Savunma burada oynanır.

Şövalyeler Efendisi
Şövalyeler Efendisi
Halkınız için Şövalye Lord kale savunmak ve savaşmak. Zırhı proud lord enkarne ve bu heyecan verici çekim oyun iskelet savaşçılar ordusu savaşmak.Güçlü bir Tatar yayı, güçlü zırhı bir ordu Komutanlığı'nda tarafından korunan silahlı, Rab şehrini izliyor. İskelet savaşçı bir kalabalık yakınlaşırken, onlara karşı mücadele edebilecek tek kişidir. Bu cesur savaşçı kurşun ve vatandaş güvenliğini garanti etmek için düşmanlarınızı indirin. Refleksleri ve yönetim kapasitesi çok hızlı bu oyunu ve gelişen zorluk meydan olacak. Her seviye bir öncekinden daha zor olacak ve daha fazla ve daha fazla düşman yüzleşmek zorunda olacaktır.
ada Savunma
ada Savunma
sürece olabildiğince için düşman paraşütçüler küçük ada savun. Sen Rüzgar kontrol gücüne sahip! Yani, düşmanları denize düşmek ve yok edin. düşman üzerine silah kullanma ve adanın ulaşmadan önce onları öldürmek. makas aracı kendi paraşüt kablolarını kesmek izin verir! sürece olabildiğince için hayatta çalışın.
Muay Thai 2
Muay Thai 2
Muay Thai 2 Martial Arts Dövüş Oyunu olduğunu. Bir Muay Thai boksör olan ve çeşitli düzeylerde üzerinden yol yapmak ve Big Boss olsun, uşaklarından üzerinde almak gerekir. Beat-up Tüm avcıları her bölgede diğerine devam etmek. Her düzeyde sonunda gücü ve güç faktörlerini yükseltebilirsiniz. Bu oyun hiç bir çevrimiçi savaş oyununda görülmüş en gelişmiş dövüş hareketleri vardır.
Evil Nights
Evil Nights
Evil Nights Gecenin yaratıklardan küçük bir köy savunmak için çalışan bir sihirbaz kontrol edildiği bir oyun. canavarlar Gece dikkatli olmalı ve sabaha kadar onları savunmak böylece düştüğünde savunmak köylüler yağma ve çalmaya çalışacağız. Gece geçerseniz size köy nüfus artışları olduğunu görüyoruz ve size para almak öldürmek canavarlar ölümden olacaktır. Para ile sizi büyüler, yükseltmeleri, hayat iksirleri ve irade iksirler satın alabilirsiniz kazanın. Gün ışığında, siz savunmanızı yardım etmek onları kaçırma gelen canavarlar önlemek ve okçular işe Köylüler evlerini tamir edebilirsiniz!

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2018 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. GameGamez