.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Savaş
 Oyunları

Savaş
, En eğlenceli Savaş
 burada oynanır.

Savaş Tankları
Savaş Tankları
Savaş Tankları bir sade bir şekilde tasarlanmış 3D Tank oyunu. Yalnızca sıralamanızı Memuru ile savaş yolunda yalnız bir tankı size emir vermek için vardır. Savaş basit 3D kare ve üçgen yapılır. , Yok bir düşman tankı imha edildikten sonra geride sen ve pikap güç-up ateş kimin görmek için düşman tanklarını bulmak için radar kullanın. Bu güç-up vs düzeyinde dayanır oyun gücünüzü ve hızını artırmak, tank zırhı doldurmak ve geliştikçe kendini, düşman güçlü, daha büyük ve daha kurnaz alır.
Derebeyi
Derebeyi
Bu, bir savaş uçağı pilotu olan gelişmiş Uçak Savaşı Simülasyon Oyunu ve senin görevin denizde senin donanmasının askeri taşıyıcı savunmaktır. Düşman büyük bir saldırı başlattı ve tüm düşman aktivitesinin kara, deniz ve hava temizlemeniz gerekir. Düşman uçakları vurun ve onların tankları ve tabur yok. senin uçağın hasar çubuğu yanı sıra taşıyıcı bir göz atın. Daha cephane ve düzeltme hasarlı uçağı almak için taşıyıcı üzerinde kara olabilir. Orada tamamlamak için düzeylerinin çok ama ben sadece uçağı geri uçan zevk.
Bombacı Bob
Bombacı Bob
Bombacı Bob orta hava Köpek Dövüş Oyunu olduğunu. Bir dünya savaşı 2 savaş pilotu rolünü oynamaktadır. Senin görevin denizde gemi savunmaktır. Gelen düşman uçakları onu savunuyorsun. Kendini aşağı çekildiği ve gemi battı önce mümkün olduğunca çok sayıda vurun. Oyun daha hızlı ve daha hızlı ilerledikçe alacak ...
Alpha Bravo Charlie
Alpha Bravo Charlie
Bir savaş pilotu olarak, çoğu zaman kendinizi mücadele durumlarda içine beklenmedik zorunda buldum. kaba ve kayalık arazide, okyanuslar, çöller ve hatta marshlands üzerine olun. Görevin, size askerlerimizi geri getirecek onların yardımıyla, roketler, bombalar tam bir cephanelik ve yüksek eğitimli uçuş ekibi erişebilir bizim mahsur özel op hizmet kadın ve erkek kurtarmak, ama çok fazla endişe etmeyin denemektir veya çalışırken ölür.
Yakartop
Yakartop
Sen Vegas Uluslararası Dodgeball Turnuvasında Average Joe Gym Dodgeball Takımı konum. Oyunun amacı şampiyonluk İstem tek eleme dodgeball eylem 5 tur üzerinden savaş etmektir. atış güç ve topu atmak ve ok tuşları ile oyuncu rehberlik etmek için uzay çubuğu kullanın. bir rakip isabet alırsa senin çalar o çıktı ve bir rakip geri geliyor isabet eğer o, elimine edilir. son üyesi ayakta olan takım her turda kazandı.
ALIAS
ALIAS
Bu aksiyon dolu çoklu seviye oyunda ALIAS (Suikastı ve sabotaj amaçlanmıştır Yapay Yaşam formu) o oluşturulduğu gizli laboratuvar kaçış yardım etmelisin. Sen onun yüksek ateş oranı tabancası ile tüm asker ve engelleri ordu üssü ile yolunu savaş ve patlama yardımcı olmalıdır. nişan ve fareyi kullanarak bunu yapabilirsiniz yangın gerektiğinde etrafında ve sonra hareket etmek W, A, S ve D kullanın. Her öldürmek bunun için de sağlık ve ayrıca güç-up biraz yardım geri yükler.
ALIAS 2
ALIAS 2
ALIAS 2 Eğer yüksek enerjili silah ile yolu standı tüm düşmanları ve engelleri havaya uçurmak, ALIAS savaş ordu üssü olsa yolunu yardım gereken bir aksiyon dolu çoklu seviye oyun var. büyük zorluklar oyunu oynarken oldukça puanınızı çoğalmaya, bu nedenle ödül önemli olduğu gibi daha sert bir ayara oyunu denemek için korkmayın. Yani ne bekliyorsunuz? Bu alt varlıklar öldürerek alın.
Savaş oyunları
Savaş oyunları
Savaş başladı! savaş üzerine asker alın ve ona gerekli eğitimi sağlamaktadır. Bu birinci taksit savaş sanatını öğrenmek için paintball silahları kullanarak 3 rakiplere karşı kullanılıyor. sandıklar arkasında kınama mükemmel verecektir, ancak baştan ateş izin vermez, bu nedenle hızlı bir düşünür olmak zorunda. ilave Eğlenceli bir özellik alanının daha iyi anlamak için zaman yavaşlatmak için izin bir zaman kaymasından vardır. Bir lider, Savaş Oyunları takipçisi ol!
ALIAS 3
ALIAS 3
Bir aksiyon dolu Atış Oyunu. ALIAS küçük robotu Ona yaptıklarından dolayı insanlardan intikam almak için çıktı. Yakındaki bir askeri üs onun hedefidir. Onu ordu üssü ile yolunu savaşmak ve tüm asker ve engelleri patlama yardımcı olun. Her öldürmek (Bunun için de güç-up yardımıyla), sağlık biraz geri yükler.
Son Dövüş
Son Dövüş
Eğer TLF takımı komando son savaşta, farklı bir gezegende düşman üssü üzerine bırakılır. Senin görevin orada herkesi öldürerek temel imha etmektir. Eğer makineli tüfek var ve her yöne çekebilirsiniz, ayrıca, gelen düşman ateşi görebilir ve mermi üzerinde atlayarak ya da yatarken bunu önleyebilirsiniz. vurulacaksın ve sağlık üzerinde düşükse, sağlığını kazanması yardımcı sağlık paketlerini toplayın. Ayrıca karanlık mağaralarda yaşayan hayvanların beaware.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar