.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Pişirme Oyunları

Pişirme, En eğlenceli Pişirme burada oynanır.

Cupcake Zaman
Cupcake Zaman
Nefis kekleri pişirmek için zamanı! Molly ve Cleo sizi bekliyor mutfakta vardır! Bu lezzetli ikramlar tarifini izleyin ve onları süsleyin. Bir kek tarifi takip Bir pişirme oyunu. Nefis!
Pişirme Mahjong
Pişirme Mahjong
Doğru malzemelerle parçalarını birleştirme ile gösterilen yemekler pişirilir. Yalnızca serbest fayans kullanabilirsiniz.
Mutfak Slacking
Mutfak Slacking
Sarah en şaşırtıcı pişirme oyunlarından biri, Mutfak Kaytarmak bir şef olma rüyasını gerçekleştirmek yardımcı olun. Bu eğlenceli oyunda, size korkunç boss.The mini görevler tarafından yakalanmadan sadece 3 dakika içinde tüm 7 mini görevleri bitirmek zorunda şunlardır: pasta dekorasyon, bir kedi besleyen bir sandviç yapmak ve aynı zamanda krep yapma. Ne zaman '!' Senin korkunç patron ayrılana kadar oynamayı bırak görünür. Eğer patron tarafından yakalanmak ya da tüm mini görevleri bitirmeden zaman biterse Sen kaybedersin. Şimdi ücretsiz Mutfak Slacking oynayın ve zaman bitmeden tüm görevleri bitirme tadını çıkarın!
Yemek pişirme
Yemek pişirme
Kendi lezzetli mermer cheesecakes oluşturun! Mix pişirmek ve pişirmeye mutfak araçları her türlü kullanın! Ne için bekliyorsun? Taze pişmiş kek tatlı tadını çıkar!
Karamelli elmalı turta
Karamelli elmalı turta
Küçük Şefler !!!! Eğer yemek yeteneğini keşfetmeye hazır mısınız? İşte size bir fırsat Karamel elma yemek pişirmek için bir fırsat verir. sizin koyulmasını ve oyuna olsun. pişirme keyfini çıkarın.
Doldurulmuş turki-licious dersler
Doldurulmuş turki-licious dersler
Bu pişirme oyunda, oyun pişirme dolması turki-licious dersler sağlıklı, lezzetli sebzeli hindi şeyler öğreneceksiniz.
15 sokak Pizza pişirme oyunu
15 sokak Pizza pişirme oyunu
15 sokak pizza pişirme oyunu, bu oyunda size muhteşem bir tatma 15 sokak, pizza götüren tüm ince malzemeyi öğrenecektir.
Zoe Chef Patates Yemekleri
Zoe Chef Patates Yemekleri
Arkadaşlar Zoe bu akşam ailesi için patates yemekleri çeşitli hazırlanıyor. Çocuklar onu bahçeden patates almak ve pişirmeden önce temizlemeye yardımcı olur. Cildi soyma sonra farklı şekillerde onları kesti. patates tarifleri çeşitli vermeye mutfakta ona yardım.
Büyük Dino Boyama
Büyük Dino Boyama
Dinozorlar insan topluluğuna katılmak ve boyama, dans ve yemek pişirme gibi mesleklerini almaya karar verdik. Bize üzerlerinde eğlenceli renkleri sıçratarak kendi aramızda bunları dolu olsun.
New York dondurma
New York dondurma
yepyeni bir dondurma pişirme oyunu ile evinizde New York'ta bir bölümünü getirin. Buzdolabında izin bunları karıştırın için mutfak araçlarını kullanın, süt, şeker, biraz tuz, vanilya, yumurta ve diğer malzemeleri ekleyin, soğuk karışım tavayı ateşe aşağı bakacak şekilde yerleştirin ve birkaç saat içinde dondurma olacak hazır hizmet verilecek.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar