.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Nişan
 Oyunları

Nişan
, En eğlenceli Nişan
 burada oynanır.

Silah Oluşturucu 2
Silah Oluşturucu 2
Yüzlerce yeni parça ve silah inşa edilecek!
PaintBall
PaintBall
Bu çevrede en çok stres giderici çekim oyunlarından biri olmak zorunda. n sonraki seviyeye maksimum puan ve ilerleme kazanmak için paintball ile ofiste suratlar vur. gerçi lütfen unutmayın, bunu en iyi deneyin sonraki seviyeye ilerlemek için% 70 ve üzeri bir verimlilik düzeyini korumak zorundayız.
Vahşi Vahşi Batı
Vahşi Vahşi Batı
Vahşi Vahşi Batı bir hızlı tempolu Kovboy Atış Oyunu olduğunu. "Shorty " kötü ünlü çete Susiville belediye başkanı saldırıya ve Şerif öldürdü etmiştir. Milletvekili. Eğer kötü adamların peşinden gidecek böylece devralacak korkuyor n nBu size ateş dışarı pop occassionaly binalarda gizleme ve tüm kötü adamlar vurarak oyunu oynamak. masum Amerikan Kızılderilileri olan veya olmayan silahlı sivilleri öldürme. Eğer mermi bittiğinde, bunları alır, atışa devam etmek silahına koydu.
ALIAS
ALIAS
Bu aksiyon dolu çoklu seviye oyunda ALIAS (Suikastı ve sabotaj amaçlanmıştır Yapay Yaşam formu) o oluşturulduğu gizli laboratuvar kaçış yardım etmelisin. Sen onun yüksek ateş oranı tabancası ile tüm asker ve engelleri ordu üssü ile yolunu savaş ve patlama yardımcı olmalıdır. nişan ve fareyi kullanarak bunu yapabilirsiniz yangın gerektiğinde etrafında ve sonra hareket etmek W, A, S ve D kullanın. Her öldürmek bunun için de sağlık ve ayrıca güç-up biraz yardım geri yükler.
Tanklar V2
Tanklar V2
Worms benzer taktikler ve beceri, bir sıra tabanlı strateji oyunu. Önce size Rakip tankları uzak Blast! Üst yandan kazanmak için böyle bir volkan bombası, küçük füze ve güç-up gibi çeşitli silahları kullanın. Dikkatle pozisyon kendinizi silah sadece sağ amaçlıyoruz. çevre tamamen yok edilebilir, bu nedenle sizin yararınıza kullanan var!
Savaş oyunları
Savaş oyunları
Savaş başladı! savaş üzerine asker alın ve ona gerekli eğitimi sağlamaktadır. Bu birinci taksit savaş sanatını öğrenmek için paintball silahları kullanarak 3 rakiplere karşı kullanılıyor. sandıklar arkasında kınama mükemmel verecektir, ancak baştan ateş izin vermez, bu nedenle hızlı bir düşünür olmak zorunda. ilave Eğlenceli bir özellik alanının daha iyi anlamak için zaman yavaşlatmak için izin bir zaman kaymasından vardır. Bir lider, Savaş Oyunları takipçisi ol!
Kâbus
Kâbus
Kabus bir Fantezi canavar Çekim Oyunu olduğunu. Küçük bir kız kabus sıkıştı. Ona yardım etmek zorunda ve uyan. O canavarlar bir sürü ile çevrilidir ve hepsini öldürmek ve dışarı kaçmak için her düzeyde büyük kapıyı yok etmek gerekir. Silahlarınızı yükseltmek için mümkün olduğunca çok sayıda halkaları toplayın. Ayrıca yol boyunca bulmak silah kapmak. Eğer sıkışmış zaman kendinizi özgür canavarlar üstünden atlayabilir.
havaya atılan hedefleri vurma
havaya atılan hedefleri vurma
Skeet Atış Eğer bir av tüfeği kullanarak açılardan çeşitli yüksek hızda havaya fırlattı kil diskleri çekmek zorunda popüler bir rekabet çekim spordur. Her düzeyde denemek ve en yüksek puan kazanmak için mümkün olduğunca çok kil diskleri vurmaya gerek. Eğer diskleri size hayati zaman ve puan kaybedeceksiniz ateş ederken yeniden zaman bulmak zorunda, her fırsatta yeniden emin olun.
In The Jungle Kayıp
In The Jungle Kayıp
In The Jungle Kayıp cesur asker, bu düşman musallat yerden bir çıkış yolu bulmak için yardım edin. Vur ve sonraki ilerleme için her düzeyde militanların öldürür. Eğer tek bir saniye boşa eğer onlar size çok fırsat vermeyecektir olarak Görevini başarıyla tamamlamak için, saldırıda çok hızlı olması gerekiyor. Mermi durumuna bir göz atın ve otomatik yeniden yükleme sırasında bir süre bekleyin. Ayrıca böyle senin hayatta kalmak için sağlık kitleri gibi ekstra güç ups kapmak.
elit Komando
elit Komando
Silah çiftlikleri yok etmek ve tüm askerleri öldürmek için düşman topraklarında düşmüş bir Elit Komando olarak savaşın. akıllıca hamle planlayarak saldırılarına karşı hayatta kalmak. Eğer oyunu kaybedebilir olarak da madenlerde ve gizli askerlerden dikkatli olun. Eğer mühimmat dışında ise onlar atlamak ne zaman bıçakla onları öldürebilir.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar