.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Masa Oyunu

Masa Oyunu, En eğlenceli Masa Oyunu burada oynanır.

Solitaire master
Solitaire master
Hepsi bir arada uygulama sıkıntı ile başa çıkmak için toplanan üç en popüler tek oyuncu kart oyunları-Solitaire, Verici ve Spiderette. Basit ve iyi bilinen kart kazık bulmaca dakika konsantre tutmak, ama bile saat! Puan, ya da sadece bu basit oyunlar aşk için rekabet usta bir çözücü olsanız size kalmış.
2 Mahjong Deluxe
2 Mahjong Deluxe
2 Mahjong Deluxe ile büyük bir klasik yeniden keşfetmek. Bu bulmaca oyunu düşünme sabır ve kapasiteye meydan. Onları yok ve her düzeyde boş yapmak için farklı fayans ilişkilendirmek.Mahjong size zevk saat verecektir son derece basit bir oyundur. Oyunun başında, mahjong fayans ile kaplı bir tahta önünde görünür. Bu karolar ortakları ile onları yok yapmak için eşleştirilmesi gerekir. Amacınız mümkün olduğunca hızlı tüm tahta temizlemek için.Seni olumlu yönde kendinizi işgal etmek, metroya kanepede ya da olabilir bir yol verecek bu solo oyunu ile huzur bir anlık zevk. Mahjong Şampiyonu olmak tüm Kurulları ve temiz.
Candyland Mahjong
Candyland Mahjong
60 seviyedeki Candy Mahjong. Çiftler halinde tüm karoları kaldırın. Sadece fayansları seçebilirsiniz.
RoyalDice Yolculuğu
RoyalDice Yolculuğu
Kraliyet Kızı sakinlerine RoyalDice oyunuyla meydan okuyun ve kendinizi bir sonraki Kral veya Kraliçe olduğunuzu ispatlayın!
Araba Kapısı
Araba Kapısı
Trafik kontrol ve çöker önlemek, vehiclesto onları hızlandırmak tıklayıp diğer araçların kaçının. Olabildiğince hareketli, bir çarpışmaya neden olmadan arabalar ve kamyonlar tutun. Dikkat: bir kaza olduğunda, oyun biter!
Tavla Oyunu
Tavla Oyunu
Tavla Oyunu
Zar Aces
Zar Aces
Zar Aces - klasik zar oyunu artık heyecan verici oyun modları ile oynamak için ücretsiz! Bu ücretsiz zar oyunu asla bir klasik eğlenceli biten sunuyor. Rolling dice hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Yeni rakipler, bu klasik tahta oyunu aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenin! Diğerleri ile heyecan verici bir tur onları yendi ve oyna! Eğer Zar macera bilmiyorsanız, merak etme, öğrenmek için ama zor usta oldukça kolaydır. Sadece zar ve seviyeleri keşfetmek! Zar Aces sizin için özelleştirilmiş çok sayıda oyun seçenekleri sunuyor. Zar Ustası olduğunu herkese göster! Bu eğlenceyi en iyi puanı almak!
Korsanlar! Maç-3
Korsanlar! Maç-3
Alan bu heyecan verici korsan macera bunları kaldırmak için aynı türden en az 3 taşlar birleştirmek takas! Tüm yıldız toplamak için deneyin Tüm düzey görevleri tamamlamak ve.
Mücevher Düello
Mücevher Düello
Bir kahraman ol ve kötü yaratıklara karşı savaş! Takas alanında bunları kaldırmak için en az üç aynı taşlar kombinasyonları oluşturmak ve Fayans. Tüm seviyeleri yendi ve kötü sihirbazlar yenmek deneyin!
En İyi Klasik Mahjong Connect
En İyi Klasik Mahjong Connect
En iyi Klasik Mahjong Connect sonraki seviyeye klasik mahjongg tarzı oyun alır yenilikçi bir bulmaca oyunu. Mahjongg gibi, oyunun amacı kurulu eşleşen iki taş bağlayarak tüm işaretleri Kaldır. Bağlantıları yapılmış ya da düz çizgiler ya da iki döner. Eğer tahta temizlemek için yönetmek eğer 12 aşamadan sonraki taşıyabilirsiniz. Daha hızlı onları temizlemek için yönetmek, daha yüksek puan olacak. Tüm seviyeleri geçmesi için yönetecek?Ücretsiz oyun en İyi Klasik Mahjong Bağlanmak ve ekrana tekrar tekrar bağımlısı almak için hazır olun.
Page 1 of 2212345...12...Last »

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2018 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. GameGamez