.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Macera Oyunları

Macera, En eğlenceli Macera burada oynanır.

Adam N Eve 4
Adam N Eve 4
Adam gerçek sevgisini bulmak için tekrar yolculuğa çıkıyor;) Başaracak mı?
Robbie
Robbie
Kötü bir iş gününden sonra RoBBiE temizleme makinesine gider. Eski atılmış bir robot olan RustiE, RoBBiE'in ne kadar parlak olduğunu fark ediyor ve aynı şeyi yapmak istiyor - ancak makine onu reddediyor ve patlıyor ve robot fabrikasında tahribat yaratıyor ve tüm robotları kötülük haline getiriyor. Artık, kaybedilen cipsleri aramak için fabrikaya girmek, RoBBiE'in sorumluluğundadır. Bulmacaları çözmede, su, elektrik, lav ve elbette kötü robotlar gibi tehlikelerden kaçınarak fabrikaya barışı geri getirmek için ona yardım etmelisiniz.
Wheely 6
Wheely 6
6 Tekerlekli bir Masal, Tekerlekli cesur ol ve onun kız arkadaşı kurtarmak gerekir. Tüm bulmaca çözmek ve 6 Wheely eğlenceli hikaye zevk.
Uzay Savaşları
Uzay Savaşları
Uzay Savaşları
şişman Ninja
şişman Ninja
Şişman Ninja Stealth hakkında ninja oyunudur. Binada yol yapmak gibi ninja becerileri, güvenlik görevlileri tarafından fark almaya çalış kullanma. gizlemek gerekmediğini kararlarınızı kullanın veya saldırı birinin korumaları öldürmek için hamle kullanın. Sen nesnelerin arkasına saklanmak veya tavan üzerine atlamak ve asın. Eğer kılıç veya gizli silahı kullanarak, osuruklarınız ile saldırabilir. Alarm çubuğunu fark vardır her zaman daha yüksek alacak ve bu uca ulaşırsa oyun sona erer.
Adem ve Havva
Adem ve Havva
Adem ve Havva
Uçan Kaplumbağa
Uçan Kaplumbağa
Çocuklar "Uçan kaplumbağa için başka bir Dokunun oyunu" . "Bubbles" ve "İzle" zaman artırmak için toplamak.Sol ve sağ düğmeleri kaplumbağa git highSo dokunun kadar kaplumbağa taşımak için dokunun HIZLI DOKUNARAK başlayın!
Karanlıktan Kaçış
Karanlıktan Kaçış
Karanlık çalıştırmak basit 2 boyutlu sonsuz koşu oyunu,fare düğmesini veya klavye atlamak,düşman üzerinde Adım ve Para için Tıklayın
Goldblade
Goldblade
Büyülü bir dünya uzakta, Trinks, çok dost canlısı yaratıkların yaşadığı bir ada. Cesur Prenses Goldblade sadakatini var. Tüm tehlikelerden korur. Korkunç bir şey oldu! Sulardan canavarlar Trinks tüm hazineleri çaldı. Ve daha da kötüsü, çocuklar da çalıntı! Şimdi Prenses Goldblade çocuk ve hazineler kurtarmak olacak. Bu inanılmaz macera, çeşitli boyutlarda birçok canavarlar, tuzaklar ve zorluklarla yüzleşmek zorunda olacak.
Savaş Tankları
Savaş Tankları
Savaş Tankları bir sade bir şekilde tasarlanmış 3D Tank oyunu. Yalnızca sıralamanızı Memuru ile savaş yolunda yalnız bir tankı size emir vermek için vardır. Savaş basit 3D kare ve üçgen yapılır. , Yok bir düşman tankı imha edildikten sonra geride sen ve pikap güç-up ateş kimin görmek için düşman tanklarını bulmak için radar kullanın. Bu güç-up vs düzeyinde dayanır oyun gücünüzü ve hızını artırmak, tank zırhı doldurmak ve geliştikçe kendini, düşman güçlü, daha büyük ve daha kurnaz alır.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar