.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Kız Oyunları


Kız Oyunları
, En eğlenceli Kız Oyunları
 burada oynanır.

Gerçek Makyajcı
Gerçek Makyajcı
Gerçek Makyajcı
Okulun İlk Günü
Okulun İlk Günü
Okulun ilk günü iki kardeş katılın.Tüm diğer çocuklar gibi yeni okul üniformaları satın almak ve Okulun ilk günü harika görünüyor hazırlamak istiyorlar.Annie,Ellie'nin küçük kız ikinci sınıfta ve Ellie üniversitede.Mevcut okulların ihtiyaçlarına uygun kıyafetler almak zorunda kalacak.İyi Eğlenceler!
Noktalı Kız Kırık Telefon
Noktalı Kız Kırık Telefon
Yeni bir beceri oyunu Noktalı Kızın telefonu bozuk onarmak için nasıl öğrenin! Kız Noktalı görevlerinden biri telefonunu düşürdü sırasında ve şimdi tüm kırık ve kirli. Kurutma başlayın, çamurdan ve ekran düzeltmek. Hepsi yeni gibi parlak ve güzel bir kez, Noktalı Kız için sevimli telefonu kılıfı seçin ve çıkartmalar unutma! Gerçekten çok sevimliler ve ekstra eğlenceli bitirmek telefonu ver.
50 50 Saç modelleri
50 50 Saç modelleri
Sıcak yaz tatili geldi ve oldukça Lisa bu konuda çok heyecanlı! Annesi onun istediği gibi saçlarını boyamak için izin verdi ve yukarı yarı yarıya bir saç modeli bu yaz gitmeyi bu harika bir fikir geldi. O sağ taraf için sol tarafında saç kilitler renk koyu bir gölge ve bir tane daha olacak demektir. Ne kadar havalı Lisa fikir, kızlar? Şimdi bu inanılmaz dönüşümün bir parçası olmak istiyorsan, almak acele et ve ona katılmalısın 50/50 Saç modelleri oyun muhteşem saç kilitler onu yıkamak için hazırlanıyor çünkü başladı. Saç şekillendirme sürecinin bu önemli adım ile onun değerli yardım eli vermek, saç kilitler onu kurutmak için saç kurutma makinesi kullanın, sonra bazı mükemmel veya gevşek bukleler onları künt ipuçları ve stil kesti. Harika bir iş, bayanlar! Eğlenceli gerçekten başlar nerede şimdi burada! Lisa'nın saç kilitler boyası, dikkatle renk saçları için onları hazırlamak ve daha sonra kullanmak istediğiniz iki rengi seçmek zorundasınız. Büyük iş! Gelecek, bak makyaj yapmak, onu giyinmek ve onun iğne ve ışıltılı küpe funky saç ile serin yeni bir görünüm takıl. Kızlar için eğlenceli 50/50 Saç modeli oyunu oynamak büyük bir zaman var!
Sualtı Salon makyaj
Sualtı Salon makyaj
Makyaj salonunda yoğun bir gün! Herkes deniz bütün krallıktaki en iyi yer olduğunu duydum. Kadar iyi almaya ve makyajı ile eşleşen bir elbise seçin ona yardım etmek en sevdiği Denizkızı Prenses yardım. İyi eğlenceler!
Vahşi Vahşi Batı
Vahşi Vahşi Batı
Vahşi Vahşi Batı bir hızlı tempolu Kovboy Atış Oyunu olduğunu. "Shorty " kötü ünlü çete Susiville belediye başkanı saldırıya ve Şerif öldürdü etmiştir. Milletvekili. Eğer kötü adamların peşinden gidecek böylece devralacak korkuyor n nBu size ateş dışarı pop occassionaly binalarda gizleme ve tüm kötü adamlar vurarak oyunu oynamak. masum Amerikan Kızılderilileri olan veya olmayan silahlı sivilleri öldürme. Eğer mermi bittiğinde, bunları alır, atışa devam etmek silahına koydu.
Mad İnekler
Mad İnekler
Bu Çiftçilik Oyunu, sizin inek garip bir hastalığa bulaşmış olduğu doğru ama üzücü gerçeği bulmak. Onlar kızıyorsun. Senin tek şansı enfekte hayvanlar bulup onların ateş etmektir. Sen 30 deli inek bulmak için 60 saniyeniz var. Not: Sağlıklı bir inek, bir inek yapmalıdır aynen böyle davranıyor. sağlıklı bir ineğin yere konmasını saat kapalı sana 10 saniye mal olacak Yani bunlar kaçının. Hassas Bu hızlı klik beceri oyununda her şeydir.
Kâbus
Kâbus
Kabus bir Fantezi canavar Çekim Oyunu olduğunu. Küçük bir kız kabus sıkıştı. Ona yardım etmek zorunda ve uyan. O canavarlar bir sürü ile çevrilidir ve hepsini öldürmek ve dışarı kaçmak için her düzeyde büyük kapıyı yok etmek gerekir. Silahlarınızı yükseltmek için mümkün olduğunca çok sayıda halkaları toplayın. Ayrıca yol boyunca bulmak silah kapmak. Eğer sıkışmış zaman kendinizi özgür canavarlar üstünden atlayabilir.
Hartenjagen
Hartenjagen
Sadece Hollanda dilinde Hollandalı kalpler oyunu. Bu sürüm 32 kart ile oynanır ve her kalpleri kart maça kızı 5 ceza puanı ve kulüpleri jakı 2 ceza puanı, biri ceza noktasıdır.
Kalpler
Kalpler
kendi elinde baktıktan sonra her oyuncu üç kart seçer ve bunları başka oyuncuya yüz aşağı geçer. Tüm oyuncular bir rakibe alınan kartların bakarak önce kendi kartlarını geçmelidir. geçen dönme: Sağ, masanın üzerinden oyuncuya 3, 4. hiçbir geçen oyuncuya sol, 2 oyuncuya 1.. Bu rotasyon oyun kadar (geçen sonrası) kulüplerin 2 tutan ends.The oyuncu kart ilk hile başlatmak için çalış tekrarlar. Mümkünse Her oyuncu davayı takip gerekir. Eğer oyuncunun devam ettirecek hiçbir kartı varsa, herhangi bir başka takımdan bir kart atılabilir. İstisna: Bir Oyuncunun kulüpleri varsa ilk hüner led edildiğinde, kalp ya da Maça Kızı takımdan çalındı.Seyahat yüksek kart (bu oyunda hiçbir koz vardır) bir eli alır açtı olamaz. hile kazanan tüm kartları alır ve bir sonraki hile başlar. Kalp veya Maça Kızı oynanan kadar Kalpler açtı olmayabilir (bu kalpleri 'kırma' olarak adlandırılır). Maça Kızı herhangi time.At her elin sonunda en açtı edilebilir, bir oyuncu, sayılır almıştır kalplerin sayısı; Onlar 1 puan her biri için sayılır. Maça Queen 13 puandır. Bir oyuncu 13 kalpleri ve Maça Kızı kazandı, o oyuncu puanından 26 puan çıkarmak için seçebilir veya bir oyuncunun bu puan ulaştığında, 100 puana oynanır her oyuncunun score.Hearts için 26 puan eklemek , oyun biter. düşük puanı olan oyuncu kazanır.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar