.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Karışık Oyunları

Karışık, En eğlenceli Karışık burada oynanır.

Kung Fu Seçimi
Kung Fu Seçimi
Kung Fu Seçim Seçimler artık Kung-Fu tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm kavgalar kazanmak ve lider olmak. Harika bir ölümlü Cumhuriyetçi ve Demokrat birincil ön-koşucu oyuncular dövüş oyunu çakma kombat.
Balon Vurma
Balon Vurma
Balon Vurma
Qube 2
Qube 2
Qube heyecan verici Blitz modu ile geri döndü! Bir kez daha stratejik 3 veya daha fazla maç için, küp blok düşmesi gerekir. ! Bu görev size yardımcı olmak için rnInstructions yeni güç-up bir demet kullanın: blokları taşımak için sol ve sağ ok tuşları veya A ve D tuşlarına basın. boşluk tuşuna basın veya aşağı blok düşmesi ok tuşuna basın.
Rambo Satranç
Rambo Satranç
Bu oyunda onları savaş için iki ekip vardır. Bir Bilgisayar ve başka bir oyuncu. Bu oyun oyuncu bir bilgisayar öldürmek kral dikkatle düşünerek her adım hareket eder. Bilgisayar da oyuncuya karşı böyle yapar. İşte kral hızlı oyun kazanmak onlara gider, sonra ölür hangi. Bu oyun kullanıcısı 8 piyonu, 2 şövalyeler, 2 piskopos, 2 Kaleleri ve 0ne kralı. Ve bilgisayar ya da tam tersi. Fare oyuncu adımlarını iletmek için farenin sol tıklayın.
Blockminator
Blockminator
Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu 1 numara olmak için stratejik becerilerini kullanmak.
Blockminator
Blockminator
Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu 1 numara olmak için stratejik becerilerini kullanmak.
Super Cars Gizli Mektupları
Super Cars Gizli Mektupları

"Süper arabalar harfleri gizli " oyun genellikle bir fare yardımı ile çalınacak. "Select görüntü " tıklayın ve seçim bir resmin üzerine tıklayın. Görüntüyü seçtikten sonra, bu ekranda görünecek. dikkatli görüntüyü analiz ve ayrıca çeşitli yerlerde gizlenmiş küçücük alfabe göreceksiniz. Onları görünmek üretmek için fare yardımıyla birlikte bu alfabelerin tıklayın. 26 alfabe edinin ve oyunu kazanacak. Yanlışlıkla 5 olasılıkları ile sunulacak olur. şansını her gittiler an, oyunu kaybetmek olacak. yine oynamak için farklı bir görüntü seçin. Oyun "Super Cars Gizli Mektupları " sık sık sıkılmış ve sahne içinde gizemli gizli olabilir nesneleri elde etmek için izin oyunları oynamak ister herkes için kişisel olarak sizin için oldukça iyi bir zaman pass. Bu oyun aynı zamanda zihin işletim hızlandırmak yardımcı olur. tüm gizli harfleri bulmak çok keyifli olabilir!

Bunkey
Bunkey
Düzenli bubble shooter oyunu aksine, bu oyunda, sadece belirli kabarcık ile kabarcık pop. Onları pop önce kabarcıklar kadar toplamak için bu koşulu kullanın. daha pop, daha maymun o balonu geçmek amacı fare, ateş sol tıklayın ve SPACE down.rnrnUse yapmak tarafından meyve almak için maymun önlemek için down.rnrnTry oluyor.
Boss yendi
Boss yendi
olaylar müziğin ritmi takip ederken patron mücadele!

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar