.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Giydirme Oyunları

Giydirme, En eğlenceli Giydirme burada oynanır.

Selfie Kraliçe Instagram Diva
Selfie Kraliçe Instagram Diva
Prensesimiz, instagram profilini yeni oluşturdu ve follower sayısını artırmak için harika resimler eklemelisin. Photo session'a hazırlanmadan önce, güzel bir kıyafet seçip, sesion makyajına gitmeliydi. Kişisel stilistin ve sen Ona makyaj ve elbiseli up.Heave en son oyun oynarken yardımcı olmalı Selfie Queen Instagram Diva denir.
Barbara ve Arkadaş Peri Partisi
Barbara ve Arkadaş Peri Partisi
Barbie Peri ve onun kadın arkadaşı bir partiye gidecek. Onlara en iyi peri kıyafeti ve mükemmel kanatları seçmelerine yardımcı olun!
Goldie Prenses Gardırop Temizleme
Goldie Prenses Gardırop Temizleme
Goldie Princess ile inanılmaz bir moda macerasına devam edin! Dolabında artık bir şey bulamıyor, bu yüzden temizlenmesi gerektiğine karar verdi. Eşyaları toplayın, onları sıralayın ve güzel elbiseleri ait oldukları yere yerleştirin. Yeni kıyafetler, ayakkabı ve aksesuarlarla bir gülümseme seansında eğlenin ve Goldie Princess'i muhteşem görünün!
Şeker Kız Giydirme
Şeker Kız Giydirme
Parti zamanı! Elbisesini giyin, bazı aksesuarlar alın ve hazır olun!
Prenses Gümüş Saç Modelleri
Prenses Gümüş Saç Modelleri
Prenses gümüş saç modelleri
Kış Buz Pateni
Kış Buz Pateni
İki prensesimiz bugün Buz Pateni yapmak istiyorlar ve uygun kıyafetler giymeleri gerekiyor. İki prensesimiz için güzel kıyafetler bulup pistine katılın. Eğlenin!
Dondurulmuş Kız Alışveriş Eurotour
Dondurulmuş Kız Alışveriş Eurotour
Dondurulmuş Sisters Elsa ve Anna onları ileride büyük bir yolculuk var! Ünlü Avrupalı tasarımcıların en son trendleri için alışveriş yapmak için bir eurotour planlıyorlar. Prensesler tüm moda başkentlerinde ve kişisel hizmetler sunabilir görecek, Paris, Milan, Barcelona. Büyük alışveriş turunda kız katılın!
İyi vs Kötü Kız
İyi vs Kötü Kız
Güzel Uğurböceği eğer iyi bir kız, kötü kız olmak istiyor, karar verme sorunları var. Şimdi iyi ya da kötü olmak istiyorsa öğrenmek için yeni güzel kahraman bir kostüm ve normal bir kıyafet almak yardım etmek senin işin. İyi eğlenceler!
Uğurböceği Süper Kurtarma
Uğurböceği Süper Kurtarma
Uğurböceği hastanede, kötü adam yakalamak sırasında yaralandı. Yardım en kısa sürede kurtar onu!

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar