.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Eşleştirme
 Oyunları

Eşleştirme
, En eğlenceli Eşleştirme
 burada oynanır.

Mücevher Patlatma
Mücevher Patlatma
Mücevher Patlatma
Şeker Balonlar
Şeker Balonlar
Tatlı dişinizi şımartın ve bu şekerli sevimli kabarcık atıcıya bağımlı olun - herhangi bir kalori içermeyin! Onlarla aynı türü en az 3 şeker kabarcıkıyla eşleştirin. Lezzetli bonus puanları kazanmak ve ilerlemek için seviyenin hedefini tamamlamak için büyük şeker kümeleri düşürmeyi deneyin. Kaç seviyeyi bitirirsiniz?
Süper Çift Glam Parti
Süper Çift Glam Parti
Göz alıcı bir parti sadece göz alıcı misafirler olabilir! Elbette Noktalı Kız ve erkek arkadaşı davet edildi, ama ne giymeli? Klasik süper kahraman kostümleri ya da süper bir parti kıyafeti. Oyunu bu yeni elbise karar verin. Noktalı Kız için farklı parlak elbiseler üzerinde deneyin, şirin ayakkabılar ile eşleştirmek ve sonra erkek arkadaşının yanına git. Her ikisi de moda yeteneklerinizi sayesinde muhteşem görünecek!
Sery Alışveriş Giydir Gün
Sery Alışveriş Giydir Gün
Sery ile alışverişe gitmek için hazır, ama ilk gün için harika bir kıyafet bulmasına yardım edin! Serin üstleri, dipleri fantezi denemek ve ayakkabı ve aksesuarları ile eşleştirmek. Yaratıcı olun ve onun için çok farklı görünüyor elde edebilirsiniz. Tüm başarıları tamamlamak ve Sery için bu alışveriş günü unutulmaz olun!
Hayvan Pop Parti
Hayvan Pop Parti
Ücretsiz olarak bu sevimli maç 3 oyun oynayın! puan ve para kazanmak için pisi, tavşan ve ayı eşleştirin. evcil kaydedin ve onlar büyük bir güç-up ile farklı seviyeleriyle ilerlemeye yardımcı olacağız. Gelin ve bu büyülü hayvan bulmaca dünyasında oynamak!
Bugz Maç
Bugz Maç
Bugz farklı böcek takas ve onları yok yapmak için arka arkaya benzer hataların 3 veya daha fazla maç için denemek zorunda bir bulmaca oyunudur eşleştirin. Zaman sonraki seviyeye geçmek için biterse önce, ızgaradan hataların gerekli sayıda ortadan kaldırmak gerekir. Daha fazla hata alacağınızı fazla puan ortadan kaldırır. Eğer üst üste 3 bomba maç sonra puan kaybedersiniz çünkü, bomba dikkat.
2 bağlayın
2 bağlayın
Bağlan 2 Zaman tabanlı karo eşleştirme bulmaca oyunudur. onları yok yapmak karoların çift maç. İki eşleşen karo arasında bir yol oluşturmak ancak yolun başka karolar tarafından bloke olmadığından emin olmalısınız. Yollar üç veya daha fazla eğilemezler. Eğer hamle tükenirse, oyun biter. Devam etmek belirlenen zaman dilimi içinde tüm blokları temizlemek gerekir. Herhangi yanlış hamle ve size zaman kapalı n ekstra 10 saniye kaybedersiniz.
Neon 3
Neon 3
Neon renklerde 3 oyunu eşleştir. Swap 2 neon içecekler üst üste aynı 3 veya daha fazla olsun.
Kelebek Maç 3
Kelebek Maç 3
Kelebekler ile 3 oyunu eşleştir. Aynı kelebeklerin 3 veya daha fazla eşleştirerek tüm renkli (açık mavi) arka kaldırma deneyin.
Taş Kalesi
Taş Kalesi
Bir kahraman olmak ve Taş Kalesi renkli dünyasında prensesi kurtarmak! ayırarak olan taşlar eşleştirerek prensesi ulaşmak için kahraman Yardım. Sen büyük kombinasyonları ve bu addicting eşleştirme oyununda hızla seviye terbiye için ikramiye olsun. Hep bunun daha sonra düzeyde bitirmek için daha zor olacaktır gibi zaman dikkat edin.

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar