.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Aksiyon Oyunları

Aksiyon, En eğlenceli Aksiyon burada oynanır.

Silah Kulübü Atıcı
Silah Kulübü Atıcı
Test refleksleri, amacı, ve hız koymak ve bu hızlı hareket eden hedefleri vurmak-tempolu oyun çekim! Bu müthiş simülatörü silah Test ton hedefler tetikçi, para kazanmak ve yeni ölümcül silah satın almak, eski ve gelecek. Seviyeleri tamamlamak ton ve zorluklar gunclub usta olmak
Flappy Renkli Kuşlar
Flappy Renkli Kuşlar
Flappy renk kuşu ile doğru renk ile uçmak
Kelime Aile
Kelime Aile
Sevimli Kelime Bulmaca Oyunu. Gemide sözcükleri oluşturmak için puzzle parçaları sürükleyip bırakın. Seviye kılavuz doldurduğunuzda tamamlandı. 39 zorlu düzeyleri.
Bıçak Ninja
Bıçak Ninja
9 kat her seviyede geçmek için merkezi bir nesne çarptı. Sonsuz eğlenceli!
Xipooh
Xipooh
Xipooh Kaifer tarafından tüm dünyayı fethetmek için çağrılan bir Youkai, ama bir şey Xipooh kötü büyücü tarafından kontrol ve sadece büyü onun dünya üzerinde eve gitmek için bir yol bulmaya çalışacak scaped olmak istemiyor çok ters gitti. Bu büyük macera Xipooh yardım!!!
Kizi Kasabası
Kizi Kasabası
Kizi Kasabasına hoş geldiniz! Belediye başkanlığına seçildiniz ve şimdi inşa etme, genişletme ve iyileşme zamanı. Yeni binalar ve özel bonusları keşfedin!
Jumbi Zombie
Jumbi Zombie
Jumbi şakaları oynamaktan hoşlanan küçük atlama zombi.Dodge tehditleri düşürdü ve geçenlerden korkarak korkuttu! Altın toplamak, yetenekleri güncellemek ve Jumbi'nin yeni Cosplay'ını satın al! 20'den fazla tuhaf karakter ve düşmüş tehditler. Jumbi Cosplay'ın kilidini açmasını bekleyen 15 çeşit Jumbi atlayabiliyor musun?
Star Ripper
Star Ripper
En bağımlılık yapan Koşu oyun Star Ripper oyna, Star Ripper uzay istasyonunda uzağa kilitlendi, kaçmak için plan yaptı ve bir kere patladığında koridorlarda yol göstermek için yardımına ihtiyacı var! Uzay istasyonunun koridorlarından geçin. Kutuları ne kadar çok kırarsanız ve bonus toplamak için puanınız o kadar yüksek olur. Bir sonraki seviyeye geçmek için portala girin. Koruyucu bir elbise toplayın. Hayatınızı uzatmanıza yardımcı olacaktır. Füzeler askeri silahları yok etmene yardım edecek.
Çöp Adam Ordusu: Direniş
Çöp Adam Ordusu: Direniş
En destansı stickman savaş oyunu artık available.Play şimdi: "Stickman Ordusu: Direniş ". Durumunuzu devrimcilere karşı savunmak zorundasınız ve kargaşa salakçıları orduları dolandırıcı istifa edip ormanda istila etmeye ve insanları öldürmeye başlamışlar. Bölgenin son umudunun en iyi ordu takımı olması! Sen 2 süper iyi eğitilmiş askerden oluşan bir ekersin. Devrimcileri durdurabilecek birkaç güçlü silahın komutasındasınız. Bu savaşı sona erdirebilirsiniz ... Fakat bu epik bir savaş olacak. Konumunuzu korumalısın. Ne olursa ol! Takımınızı nihai zafere götürün. Silah, makineli tüfek, bazuka, tüfek, keskin nişancı tüfeği, kalaşnikof, alev atıcı, roketatar, ağır silahlar, av tüfeği, büyük bertha, bombalar, dikenli teller, madenler, kum torbaları, savunma taretinin bulunduğu bir sürü farklı silahınız var. .. ve çok daha fazla Her silah farklı özelliklere sahiptir ve düşmanı yenmek için akıllıca oynamak zorundasınız. KARAKTERİSTİKLER • Epic'in sürprizlerle savaştığı • rakipsiz bir kaleye savunmanızı yapın • Silahlarınızı yükseltin • 40 seviyenin üzerinde oyun saatleri • 60 silah ve kilidini açmak için bonus • Puanınızı arkadaşlarınızla karşılaştırın ve onlarla rekabet edin • Leaderboard
Stick City
Stick City
Çalın, polislerden ve arabalardan kaçının. Sopa figürleri içeren GTA tarzı oyun.
Page 1 of 3812345...122436...Last »

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2018 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. GameGamez