0%
Oyun Yükleniyor, Tıklayarak Bu Sayfayı Geçebilirsiniz
Karbon Oto Hırsızı
Fullscreen Lights Toggle

Karbon Oto Hırsızı

En iyisi olmak istiyorsun Sen iyi bilinen bir araba hırsızsın ama. Aracın içine girip ok tuşlarını kullanarak arabayı çalıştırmak için kodu girmelisiniz. Acele etmelisin çünkü arabaya çarparsan ya da zamanında ayrılmazsan polis gelip seni tutuklayacaktır. Tutuklamanızla oyun ve macera sizin için sona erecek. İyi şanslar! Arabayı sürmek için ok tuşlarını Flash Web Sitesi, Bloglar.

Bu oyunun tüm telif hakları ve ticari markaları sahipler tarafından saklanır ve Telif Hakkı Yasası da adil kullanım maddesine göre bunların kullanımına müsaade yüzey verilir. Telif haklarınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız, (at) sorunları çözebilmemiz için destek frivsgame.com adresinden bize bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Game Instructions

En iyisi olmak istiyorsun Sen iyi bilinen bir araba hırsızsın ama. Aracın içine girip ok tuşlarını kullanarak arabayı çalıştırmak için kodu girmelisiniz. Acele etmelisin çünkü arabaya çarparsan ya da zamanında ayrılmazsan polis gelip seni tutuklayacaktır. Tutuklamanızla oyun ve macera sizin için sona erecek. İyi şanslar! Arabayı sürmek için ok tuşlarını Flash Web Sitesi, Bloglar.Bu oyunun tüm telif hakları ve ticari markaları sahipler tarafından saklanır ve Telif Hakkı Yasası da adil kullanım maddesine göre bunların kullanımına müsaade yüzey verilir. Telif haklarınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız, (at) sorunları çözebilmemiz için destek frivsgame.com adresinden bize bildirin.


Bu oyunu sevdiniz mi?


Bu oyunu sitenize ekleyin:

Oyun Kategorileri:  166 views
Oyun Kategorileri:  Aksiyon
Oyun Kategorileri:  , ,