.
Birbirinden eğlenceli, binlerce bedava oyun.

Elf Hikayesi – Mevcut Sitelocks

Elf Hikayesi – Mevcut Sitelocks

Elf Hikayesi – Mevcut Sitelocks Oyunu Hakkında


Elf Hikayesi sanat / animasyon ağır bir nokta-n-click macera olduğunu. Çok basit bir oyun içine almak için, ve hemen hemen herkes takdir biri, ben düşünürdüm.

R n

Daha sonra denemek ve kısır düşmanları mücadele ederken kız arkadaşını bulmak için 10 sahne arayış, Elfmin olur Edwin rolünü kabul edeceğiz …

R n

özenle detaylı geçmişleri ve sahneleri ile yolculuğun olarak güzel animasyonlu öldürür ve ölüm dizileri keyfini çıkarın.

R n

R n

Backstory: Edwin vardır. normal bir hayat ile normal bir çocuk. Bir gün, kız arkadaşı ile video oyunları oynuyorsanız ve her şey yolunda. Sen "Hooligan Efsanesi, " Lord Gorn (oyun içinde falcı) gerçeklik dünyasına ulaşır ve aniden kız arkadaşın yakalar, tüm zamanların favori oyun yenmek üzereler! … Panik, sen aptalca yüzünüzü şut için mükemmel bir fırsat Rab Gorn bırakarak vahşi yumruk atmak ve özlüyorum. Siz farkına varmadan, odanızın katta, bilinçsiz döşeme ediyoruz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Oyun Çarkında Oyun Oyna

Oyun Çarkı sitemizde bedava olarak oyun oynayabileceğiniz, araba, zeka, macera ve diğer en güzel oyunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Oyun oynamak için oyun sayfasına gitmeniz yeterli. Oyun oynarken oyunu indirmenize gerek kalmadan, HTML5 ve Flash oyunları sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz.
Copyright © 2019 Oyun Çarkı. Tüm hakları saklıdır. Oynanan Oyunlar